Oracle Database Administrator-Mid/Senior (100% zdalnie)
Cyclad Sp. z o.o.
Olsztyn
‎12 godz. temu
source : infoPraca

O projekcie :

  • Lokalizacja : 100 % zdalnie (również po Covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Branża : IT
  • Poziom stanowiska : Mid / Senior
  • Technologie : Oracle (v9, 10, 11 ,12, 19), Oracle Exadata / ODA / OEM, Cassandra, MySQL, MS SQL Server 2000 - 2017, Azure, AWS, Windows, Unix / Linux
  • Tryb pracy : praca od pn do pt, brak stałych on-calli (występują jedynie w wyjątkowych sytuacjach)
  • Budżet : 11 000 -17 000 PLN netto +VAT (B2B), 9 000-15 000 PLN brutto (do lekkich negocjacji), (nie wykluczamy B2B)
  • Obowiązki :

  • 2 linia wsparcia technicznego dla incydentów, zmian, requestów i deploymentu infrastruktury klienta
  • Interwencja w przypadku incydentów produkcyjnych, reagowanie na zdarzenia krytyczne
  • Analiza wydajności
  • Koordynacja i wsparcie w migracji aplikacji
  • Badanie i wdrażanie monitoringu i eksploatacji baz danych.
  • Implementacja architektury wysokiej dostępności zdefiniowanej przez architektów DB.
  • Wymagania :

  • Min. 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle (v9, 10, 11 ,12, 19)
  • Przynajmniej podstawowa znajomość MS SQL Server
  • Komunikatywna znajomość jęz. angielskiego
  • Mile widziane :

  • Znajomość środowisk chmurowych : Azure, AWS.
  • Znajomość CONTROL-M (lub podobnego narzędzia)
  • Znajomość narzędzia monitorującego Centreon.
  • Dobra znajomość środowiska Windows i Unix / Linux.
  • Oferujemy :

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń : prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Zgłoś tę pracę