Specjalista ds. Zamówień z j. niemieckim
Domino Polska
Peraca Poznań
12 d. temu

Oferty pracy

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko :

Obowiązki :

  • Przyjmowanie oraz wprowadzanie zamówień do systemu, nadzór nad ich realizacją,
  • Przygotowywanie dokumentów dla klienta, w tym dokumentów exportowych oraz kontakt z agencjami celnymi,
  • Bieżący kontakt i opieka nad klientem międzynarodowym,
  • Współpraca z innymi działami firmy.
  • Wymagania :

  • Dobra znajomość języka niemieckiego,
  • Minimum średnia znajomość języka angielskiego,
  • Komunikatywność,
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziana znajomość procedur eksportowych i celnych.
  • Oferujemy :

  • Pracę w stabilnej firmie, w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania w młodym zespole,
  • Szeroki i stale rozszerzany pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport).
  • APLIKUJ

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych