Spawacz MIG/MAG
pracodawca niemiecki
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Pracy SOCPOL JOBS (cert.15794) poszukuje dla niemieckiego pracodawcy kandydatów do pracy w zawodzie : Spawacz MIG / MAG (135,136) Miejsce pracy : Eisenach Zadania : Spawanie rur Wymagane : - ważne certyfikaty spawacza - doświadczenie w zawodzie - znajomość j.

niemieckiego na poziomie podstawowym - mile widziane prawo jazdy i własny samochód Pracodawca oferuje : - umowa o pracę na warunkach niemieckich - wynagrodzenie : 13,00 Euro brutto / godz -dieta 10,20 Euro netto / dzień - praca w systemie na 3 zmiany - nadgodziny - pracodawca organizuje i opłaca zakwaterowanie Prosimy o umieszczenie na CV poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunkowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia niniejszej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.

08.1997(Dz.U. nr 133 z 1997r.) o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity : Dz. U. 2016 r. poz. 922).przez Agencję Pracy SOCPOL- JOBS jako administratora danych osobowych oraz udostępnienie ich potencjalnym pracodawcom.

Niniejsza aplikacja i podane dane osobowe są dobrowolne i mogę skorzystać z prawa do poprawiania lub usunięcia moich danych osobowych oraz wizerunkowych na każdym etapie.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku