Kierowcy kat.C i C+E - Holandia, Niemcy, Belgia
1toDrive
Warsaw, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Szukasz pracy jako kierowca kat C lub C+E i chciałbyś pracować na holenderskim kontrakcie?W takim razie trafiłeś w dobre miejsce!Zajmujemy się długoterminowym zatrudnieniem specjalistów z branży logistycznej pochodzących z różnych rejonów Europy.

Jesteśmy obecni w różnych krajach i rozmawiamy w wielu językach, tak aby jak najlepiej przedstawić Ci warunki pracy. Spotkasz nas w Holandii i w Polsce, ale także w Belgii, Niemczech, Rumunii, Bułgarii i na Litwie.

Skontaktuj się z nami, a nasz rekruter pomoże wybrać Ci prace, która najbardziej odpowiada Twoim wymaganiom!Co możemy Ci zaproponować?

Obecnie posiadamy ponad 100 różnych ofert pracy, dla klientów zlokalizowanych na terenie Holandii. Oferujemy pracę zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym.

Możesz pracować -w transporcie ładunków w temperaturze kontrolowanej -w dystrybucji do sklepów, supermarketów, restauracji, czy pubów-na wywrotce, betoniarce lub śmieciarce-z cysterną, firanką lub kontenerami morskimiI nie tylko!Wiele możliwości, różne godziny pracy i różne wymagania.

Czego potrzebujesz aby rozpocząć pracę w naszej firmie?-Komunikatywnej znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego-Prawo jazdy kat.

C lub C+E, kartę kierowcy i kod 95-Własny samochód na dojazdy do / z pracyCo my możemy zaoferować Tobie?-Zarobki w granicach € 550 - € 950 netto tygodniowo, po wszystkich odliczeniach -Tygodniowe wypłaty-Ubezpieczenie zdrowotne-Plan emerytalny-Pieniądze wakacyjne i płatny urlop-Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowychZainteresowała Cię nasza propozycja?

Napisz coś o sobie lub wyślij swoje CV, a nasz rekruter skontaktuje się z Tobą i porozmawiacie o możliwościach !

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku