Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - Niemcy
Concept Plus
Cała Polska
1 d. temu
source : recrute

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Komisjoner / Pracownik magazynu (k / m) - Niemcy Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko :

Komisjoner / Pracownik magazynu (k / m)

Miejsce pracy : Burgwedel koło Hannoveru

BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA NIEMIECKIEGO!

Firma, dla której rekrutujemy, jest jednym z liderów w dziedzinie centrów logistycznych w Europie, posiadając 178 siedzib w 15 krajach.

Od pięciu pokoleń zajmuje się skutecznie usprawnianiem procesów logistycznych dopasowanych do rosnących wymagań klientów.

Już dziś możesz zostać jej częścią!

Zakres obowiązków :

Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów

Inwentaryzacja

Ogólne prace magazynowe

Wymagania :

Gotowości do pracy zmianowej

Sprawnego zapamiętywania liczb

Samodzielności, dokładności

Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole

Doświadczenie na podobnym stanowisku

Prawo jazdy mile widziane

Oferujemy :

Różnorodny zakres obowiązków

Nowoczesne miejsce pracy

Wynagrodzenie w wysokości 10,15 euro brutto / h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ

Pewny dojazd do Niemiec ze sprawdzonymi przewoźnikami za 50% ceny! (osoby przyjeżdżające własnym autem otrzymają także 50 % zwrotu kosztów wraz z 1. wypłatą)

Komfortowe zakwaterowanie