Pracownik magazynu - wynagrodzenie do 3550 zł brutto - Ożarów Mazowiecki
FACHPRACA
Ożarów Mazowiecki, Poland
5 d. temu

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. - numer certyfikatu KRAZ 7254 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, lidera w branży logistycznej, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Pracownika magazynu.

Kandydacie!

Jeśli posiadasz uprawnienia na wózki widłowe również bez UDT oraz jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym to oznacza, że szukamy właśnie Ciebie!

Twoimi przyszłymi zadaniami

będą rozładunek i załadunek towaru przy użyciu wózka widłowego, przeładunek materiałów na magazynie oraz praca ze skanerem.

Naszym pracownikom zapewniamy :

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z atrakcyjnym wynagrodzeniem nawet do 3550 zł brutto (podstawa, premia). Pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym , a dla chętnych możliwe są ekstra płatne nadgodziny .

Zapewniamy także dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej. Dodatkowo zdobędziesz cenne doświadczenie zawodowe i rozwiniesz swoje umiejętności w praktyce, a po okresie próbnym możesz zostać zatrudniony bezpośrednio przez naszego Klienta .

Co więcej - wdrożymy Cię do pracy, a nasz konsultant personalny zapewni Ci pełne wsparcie.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych