Spawacz MAG 2000 euro netto! Bez języka! /ms - Laval, Francja
IPF 2 Sp. z o.o.
Katowice Poland
6 d. temu
source : europa.jobs

Stanowisko : Spawacz 135 Miejsce pracy : Francja okolice Laval IPF Group współpracuje z firmą od lat. Jest to rzetelny pracodawca, zatrudniający pracowników na dłuższy okres.

Zakres obowiązków : -Spawanie konstrukcji stalowych i ramion do podnośników koszowych metodą 135 Wymagania : - umiejętność spawania elementów z czarnej stali o grubości od 3 do 15 mm - spawanie doczołowe i pachwinowe - umiejętność spawania wielowarstwowegoOferujemy :

 • 100 € premii za polecenie pracownika ABY APLIKOWAĆ NA STANOWISKO prosimy zawrzeć PONIŻSZĄ, poprawną zgodę rodo w CV lub w wiadomości.
 • Inaczej, będzie trzeba akceptować ją e-mailowo co wydłuża proces kontaktu : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF 2 Sp.

  z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

  Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF 2 Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku