Specjalista ds. Spedycji Lotniczej
Fracht FWO Polska
Warszawa
1 d. temu

Obowiązki

  • planowanie i realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie lotniczym
  • utrzymywanie i rozwój dobrych relacji z klientami oraz dostawcami usług
  • pozyskiwanie nowych klientów i podwykonawców
  • współpraca z działem handlowym
  • kontrola dokumentów spedycyjnych
  • fakturowanie, kontrola płatności i udział w działaniach windykacyjnych
  • raportowanie zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami
  • dbałość o dobry wizerunek firmy
  • Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale spedycji lotniczej
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • dobra znajomość języka angielskiego (znajomość kolejnego języka będzie atutem)
  • znajomość rynku
  • znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem lotniczym
  • praktyczna znajomość obsługi komputera, szczególnie w zakresie MS Office
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem i podwykonawcą
  • Oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowej firmie
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywujący system wynagrodzenia
  • Zgłoś tę pracę