Zatrudnię robotników budowlanych
ZUG Geotech Sp. z o.o.
Rzeszów, Podkarpackie
1 d. temu
source : Lento.pl

Zakład Usług Geologicznych Geotech z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej 79 (dojazd ul. Potoki w Tyczynie) aktualnie poszukuje pracowników na stanowisko : ROBOTNIK BUDOWLANY Wymagania : - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - umiejętność pracy w zespole.

Zakres obowiązków : - roboty ogólnobudowlane Oferowane wynagrodzenie w okresie próbnym od 2 800,00 zł do 3 000,00 zł brutto + nadgodziny płatne 150 % + premia regulaminowa + opcjonalnie premia uznaniowa.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na wyżej wymienionym stanowisku prosimy o przesłanie CV na adres mailowy : W tytule e-maila prosimy wskazać nazwę stanowiska, którego dotyczy aplikacja.

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Przekazuję moje dane dobrowolnie mając świadomość, że w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania lub usunięcia.

Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacyjnych i spowoduje niezwłoczne usunięcie moich danych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku