Analityk Finansowy
Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o.
Warszawa, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Konsumenci w ponad 200 krajach na całym świecie sięgają po produkty firmy PepsiCo ponad miliard razy dziennie. Łączny przychód netto pochodzący ze sprzedaży produktów żywnościowych i napojów oferowanych przez PepsiCo wyniósł w 2018 roku ponad 64 mld dolarów.

W Polsce zatrudniamy ok. 3000 pracowników w sprzedaży, naszych fabrykach i siedzibie głównej w Warszawie.

Obecnie poszukujemy nowego pracownika na stanowisko :

Nasze oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe (finansowe);
  • Wiedza finansowa z zakresu rachunku wyników;
  • Bardzo dobra znajomość Excela i Power Pointa;
  • Niezbędne analityczne myślenie i umiejętność pracy z liczbami;
  • Mile widziana znajomość zagadnień biznesowych, takich jak : prognozy finansowe, raportowanie sprzedaży, rentowność produktów;
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu;
  • Doskonałe umiejętności w zakresie komunikacji z klientami wewnętrznymi;
  • Nastawienie na rezultat;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Główny zakres obowiązków :

  • Wspieranie wewnętrznego procesu planowania i prognozowania wolumenów i przychodów (AOP, FCST), weryfikacja założeń, analiza odchyleń do roku poprzedniego lub planu;
  • Wspieranie procesu decyzyjnego poprzez przygotowywanie analiz finansowych i rekomendacji, związanych z wprowadzaniem nowych inicjatyw komercyjnych i marketingowych dotyczących marek przekąskowych;
  • Koordynowanie przepływu informacji pomiędzy działem Planowania Finansowego, a działami Sprzedaży, Marketingu i Komercjalizacji;
  • Raportowanie miesięcznych / kwartalnych / rocznych wyników do Managerów, Zarządu i Sektora;
  • Wykorzystanie systemu TM1 (system planistyczno-raportowy) w zakresie tworzenia planów i bieżącego zarządzania danymi wolumenowymi i przychodowymi dla kanału TT.
  • Kandydatom oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji o wysokich standardach i kulturze pracy;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych : prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport;
  • Możliwość szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych;
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej organizacji.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych