Sprzedawca w Salonie Gatta - Arkadia Warszawa
Gatta
Warszawa
16 d. temu

Opis stanowiska :

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie : obsługa Klienta, sprzedaż produktów Gatta, przygotowywanie dokumentów, zamawianie i przyjmowanie towaru, identyfikację z marką oraz aktywne jej promowanie.

Oczekujemy :

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, zorientowania na sprzedaż i obsługę klientów, umiejętności obsługi komputera i kasy fiskalnej, znajomości technik sprzedaży, komunikatywności oraz łatwości w przyswajaniu wiedzy, wysokiej kultury osobistej, dyspozycyjności oraz gotowości do pracy w systemie zmianowym, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy :

stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, umowę o pracę, jasny system wynagradzania uzależniony od osiąganych wyników, atrakcyjne zniżki pracownicze, konkursy sprzedażowe, przyjazną atmosferę, pakiet szkoleń.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku