Rzecznik fundacji
Fundacja Głos Młodych
Polska
9 d. temu

Obowiązki :

  • opracowywanie i wdrażanie działań PR
  • promocja podopiecznych Fundacji
  • pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów ze sponsorami, partnerami oraz donatorami
  • współpraca z mediami, władzami lokalnymi, organizacjami
  • kreowanie wizerunku Fundacji, reprezentowanie Fundacji
  • działania z obszaru Internet PR
  • organizowanie eventów, konferencji prasowych, targów
  • Wymagania :

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów , preferowane kierunki : zarządzanie i marketing, komunikacja społeczna, public relations i pokrewne
  • doświadczenie w pracy w organizacjach non-profit
  • bardzo dobra znajomość zagadnień związanych z public relations
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego (bardzo dobra w mowie i piśmie)
  • Oferujemy :

  • pracę o charakterze wolontariatu z możliwością wynagradzania finansowego za udział w projektach
  • umowa o dzieło, kontrakt menedżerski)

  • możliwość rozwoju zawodowego i praca w młodym dynamicznym zespole
  • możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych