MONTER SIECI WODNYCH I KANALIZACYJNYCH
ImpactJOB Monika Kowacz
PL
9 d. temu

Impact Job to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko :

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • Budowa sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Konserwacja, naprawa i modernizacja sieci wodociągowych i kanalizacyjnych
  • Montaż instalacji
  • WYMAGANIA :

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
  • Dobra kondycja fizyczna
  • ZAPEWNIAMY :

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (11,50- 13 euro brutto / godzina + 30-45 euro netto diety / przepracowany dzień + płatne nadgodziny )
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony Impact Job
  • Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych