Pracownik sprzątający biura-Swadzim
ISS Facility Services Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
8 d. temu

Firma ISS zatrudni pracowników do utrzymywania czystości biura w miejscowości Swadzim. Jeśli poszukujesz pracy na cały etat lub pół etatu, oferta jest skierowana własnie do Ciebie! Mieszkasz w okolicach miejscowości Swadzim?

Zapewniamy częściowy zwrot kosztów dojazdów do pracy! Ponadto oferujemy : - Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07 : 00-

15 : 00 lub 16 : 00-21 : 00. - Częściowy zwrot kosztów dojazdu. - Terminowe wypłaty. Obowiązki : - Bieżące utrzymanie czystości powierzchni biurowych.

Wymagania : - Chęci do pracy od zaraz. Zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności. Jeżeli jesteś zainteresowany / a podjęciem współpracy z nami zadzwoń pod numer telefonu 660 780 130 bądź skontaktuj się z nami poprzez portal Lento.

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS, jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Prosimy o dołączenie do przekazywanego CV poniższej klauzuli : Działając na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ISS Facility Services z o.

o. z siedzibą w Warszawie do celów związanych z procesem rekrutacji. Potwierdzam, że zapoznałem się z Polityką prywatności spółek ISS opublikowaną na stronie https : / / www.

pl.issworld.com / i jestem świadom wszystkich kwestii uregulowanych w powyższej Polityce prywatności związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, w tym okresu, przez jaki przechowywane będą moje dane osobowe oraz przysługujących mi praw, w tym prawa do wycofania niniejszej zgody w dowolnym momencie .

Informujemy : Administratorem Państwa danych osobowych jest ISS Facility Services z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Flisa 2, 02-

247 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 3466 6, NIP 676177157 6.

Wszelkie dane administratora danych, informacje dotyczące przysługujących Państwu praw, celu i podstawy prawnej przetwarzania, okresu przez który dane będą przechowywane oraz wszelkie inne informacje zgodnie z art.

13 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych (RODO), zostały zamieszczone w zakładce Polityka prywatności. Prosimy o uważne zapoznanie się z Polityką prywatności przed przesłaniem nam swojej aplikacji .

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku