Frezer - operator maszyn sterowanych numerycznie
H.CEGIELSKI-POZNAŃ S.A.
Poznań
19 d. temu

Opis stanowiska pracy : Opis stanowiska :

Opis stanowiska :

1. Praca w środowisku produkcyjnym.

2. Wykonywanie prac w procesie obróbki skrawaniem poprzez frezowanie.

3. Wykonywanie prac transportowych związanych z obsługą suwnicy jako operator i podhakowy.

4. Dobór odpowiednich narzędzi i parametrów w procesie obróbczym.

5. Wykonywanie pomiarów przy użyciu narzędzi pomiarowych.

Wymagania :

1. Wykształcenie minimum zawodowe, wykształcenie średnie techniczne mile widziane.

2. Praktyczna znajomość rysunku technicznego.

3. Praktyczna znajomość czytania dokumentacji technologicznej.

4. Znajomość budowy maszyn mile widziana.

5. Mile widziane obsługa elektrowciągu.

6. Umiejętność pracy w zespole.

7. Umiejętność organizacji pracy własnej.

Co oferujemy :

1. Pracę w firmie o wieloletniej tradycji.

2. Umowę o pracę.

3. Możliwość nauki od najlepszych specjalistów.

4. Bogaty program szkoleń.

5. Dofinansowanie do karty sportowej.

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych