PRACA pracownik ochrony na recepcji
Hunters sp. z o.o.
Błonie, Mazowieckie
8 d. temu

Jako Hunters® działamy na Polskim rynku od 25 lat, specjalizując się w kompleksowej ochronie mienia. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.

Zawsze stawiamy na profesjonalizm i jakość świadczonych usług. W związku z nieustannym rozwojem aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Pracownik Ochrony na stanowisk recepcyjnym praca stojąca Atrakcyjna stawka + premie !!! Miejsce pracy : Grodzisk Mazowiecki obiekt logistyczny / magzynowy Praca na Recepcji wymagana znajomść języka angielskiego Oferujemy :

 • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, premie uznaniowe
 • możliwość rozwoju osobistego oraz zawodowego
 • możliwość awansu w strukturach firmy
 • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • niezbędne narzędzia pracy Kwalifikacje : - znajomość języka angielskiego - niekaralność - Wysoki poziom kultury osobistej -
 • dyspozycyjność - komunikatywność Obowiązki : -zapewnienie bezpieczeństwa chronionego obiektu -standardowe czynności -reagowanie na zagrożenia -

  przestrzeganie procedur -współpraca z Klientem Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV bądź o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu : 609-

  331-523 Jako Zakład Pracy Chronionej aktywizujemy osoby niepełnosprawne. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

  W CV prosimy o umieszczenie w treści aplikacji poniższej klauzuli zgody. Aplikacje nie zawierające klauzuli nie będą rozpatrywane w procesie rekrutacji.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celach niezbędnych dla przeprowadzenia procesu rekrutacji przez Organizację HUNTERS (HUNTERS Sp.

  z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

  z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji.

  Zasady Ochrony Danych Osobowych Kandydatów na Pracowników lub Współpracowników Organizacji HUNTERS dostępne są na stronie : https : / / hunters.

  pl / o-firmie / rodo / W przypadku, gdyby chcieli Państwo uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w celach niezbędnych dla przeprowadzenia przyszłego procesu rekrutacji przez (HUNTERS Sp.

  z o.o., Green HUNTERS Sp. z o.o. sp. k., Human HUNTERS Sp. z o.o. sp.k., Blue HUNTERS Sp. z o.o. sp. k, Zone HUNTERS Sp.

  z o.o. sp.k., z siedzibą przy ul. Bukowskiej 114 w Grodzisku Wielkopolskim, 62-065 wchodzących w skład HUNTERS; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku