Programista (gram.pl)
Action S.A.
Zamienie, mazowieckie, Polska
3 d. temu
source : Praca

Grupa ACTION S.A. to jeden z wiodących podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT / RTV / AGD / GSM w Polsce oraz znaczący producent sprzętu komputerowego.

Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest producentem sprzętu IT pod własnymi markami : Actina (komputery stacjonarne, serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).

ACTION jest również właścicielem sklepów internetowych sferis.pl oraz gram.pl.

Do naszego zespołu gram.pl obecnie poszukujemy :

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku :

OPIS STANOWISKA :

Będziesz zajmował / a się

  • Projektowaniem i rozwojem serwisu o tematyce gamingowej
  • Tworzeniem rozwiązań backend / frontend przy użyciu nowoczesnych technologii i języków programowania
  • Analizą proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji
  • Proponowaniem rozwiązań w zależności od panujących trendów i kierunków rozwoju technologii
  • Tworzeniem, implementacją, rozbudową i testowaniem projektów
  • Dbaniem o wysoką jakość kodu
  • Wytworzeniem dokumentacji zmian
  • WYMAGANIA : Nasze wymagania to :

    Nasze wymagania to : Języki to :

    Języki to :

  • HTML5 i JSX, CSS3 i SCSS;
  • JavaScript wraz ze znajomością najnowszych standardów ECMAScript;
  • Kotlin (i Java), PostgreSQL
  • A Technologie to :

  • React / Create React App,
  • Node.js,
  • Spring / Spring Boot,
  • Bootstrap / Bootstrap Reboot
  • Umiejętność tworzenia na backendzie i wykorzystania na frontendzie Rest API
  • System kontroli wersji GIT
  • Mile widziana wiedza z zakresu :

  • Znajomość linuxowych skryptów Bash / SH i umiejętność korzystania z terminala SSH
  • Wiedza ogólna o Single Page Application (SPA)
  • Znajomość MVC
  • Ogólne pojęcie o Server Side Rendering / Client Side Rendering
  • Znajomość AdSerwerów (takich jak Gemius AdOcean)
  • Znajomość serwera automatyzacji : Jenkins
  • Doświadczenie w korzystaniu z IDE : IntelliJ IDEA (Java), DataGrip (PostgreSQL) oraz VSCode (Javascript / HTML / SCSS)
  • OFERUJEMY :

    W zamian mamy dla Ciebie :

  • Co drugi piątek wolny - wydłużamy weekendy
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego- awans pionowy i poziomy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności - korzystasz ze szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta MultiSport
  • Siłownia, sala do squash’a dla ceniących aktywność fizyczną, a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny i to wszystko na terenie firmy
  • Zgłoś tę pracę