monterka/er- lekkie prace manualne, praca siedząca i stojąca, OD ZARAZ
Randstad Polska
Mysłowice, Polska
‎20 godz. temu

Poszukujesz pracy na produkcji? Cechujesz się wysoką kulturą osobistą i pozytywnym nastawieniem? Zaaplikuj na nasze ogłoszenie- pomożemy Ci znaleźć pracę w firmie z doskonałą atmosferą oraz możliwością rozwoju i awansów! Prześlij CV lub zadzwoń, a umówimy się na spotkanie rekrutacyjne w centrum Katowic i dopełnimy formalności!

oferujemy

  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na czas określony- docelowe zatrudnienie bezpośrednio w firmie na umowach długookresowych (przejście w struktury po około sześciu miesiącach, możliwe wcześniejsze w zależności od zaangażowania pracownika)
  • pracę w nowoczesnej firmie z branży automatyki przemysłowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia, rozwoju zawodowego, szkoleń oraz awansów
  • pracę w dobrze skomunikowanym punkcie (Szopienice-Zawodzie) niedaleko węzła przesiadkowego- dogodny dojazd z Sosnowca, Mysłowic i Katowic
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia (wypłacana w przypadku braku absencji oraz pracy zgodnej z normami jakościowymi)
  • pracę w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku
  • pakiet atrakcyjnych benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do posiłków)
  • szybki proces rekrutacyjny
  • zadania

  • montaż drobnych elementów- wymagana dokładność, zdolności manualne oraz cierpliwość
  • praca siedząca lub stojąca, w zależności od konkretnego stanowiska- rotacja między nimi następuje co kilka godzin
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • montaż i składanie elementów zgodnie z rysunkiem technicznym
  • oczekujemy

  • wysokiej kultury osobistej
  • dokładności i rzetelności w wykonywanej pracy
  • gotowości podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w systemie trzyzmianowym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub montażu
  • mile widziana znajomość rysunku technicznego, lub chęć i gotowość nauczenia się go
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47