Murarz klinkier
time4work Sp. z o.o.
Lublin, Lubelskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Poszukujemy ludzi z doświadczeniem i kwalifikacjami do pracy na terenie EUObecnie oferujemy miejsca pracy na stanowiskach : Murarz / klinkier, Zatrudnimy samodzielnych fachowców lub zgrane ekipy.

Murowanie i wykończenia domów / budynków mieszkalnych i użytkowychOferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w euro Zapewniamy nocleg i transport do pracyWymagania : kilkuletnie (2 lata) doświadczenie w murowaniu, umiejętność współpracy w zespole, punktualność i sumienność wykonywania pracy, podstawowa znajomość czytania rysunku technicznego, podstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego, Zgłoszenia CV można przesyłać na adres email lub kontakt telefoniczny +316552781 53 lub +48506286005 Wszystkim składającym podania zapewniamy ochronę danych osobowych oraz wykorzystanie ich wyłącznie w celach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z późn. zm.)

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku