ślusarz
GP Izomont Sp. z o.o.
Włocławek, Kujawsko-pomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

FIRMA G+P IZOMONT SP. Z O.O. z siedzibą we Włocławku przy ul. Smoczej 5, zatrudni pracownika na stanowisko : Ślusarz Miejsce pracy : Włocławek Poszukujemy ambitnych ludzi, chętnych do pracy.

ZADANIA : - wykonywanie elementów wentylacji, konstrukcji stalowych - prace ślusarskie WYMAGANIA - wykształcenie średnie techniczne kierunkowe lub zawodowe - doświadczenie w zawodzie - umiejętność spawania metodą 135 i 141 - umiejętność czytania rysunku technicznego - obsługa podstawowych maszyn obróbki metalu - sumienność, terminowość OFERUJEMY : - atrakcyjne warunki wynagrodzenia - premie za zaangażowanie i dobre wyniki w pracy - przyjazne i komfortowe warunki pracy Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji (CV) na poniższy adres : lub kontakt telefoniczny pod numerem 542320840 lub 662830180 z dopiskiem ślusarz DOŁĄCZ DO NAS.

 • ZAPRASZAMY Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.
 • 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku