Kierowca kat. B - ruch międzynarodowy
Innovation Design Sp. z o.o.
Sosnowiec, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

W związku z rozwojem firmy zatrudnimy kierowców kat. B do prowadzenia busów w ruchu międzynarodowym. Od kandydatów oczekujemy : -posiadania prawa jazdy kat.

B minimum 2 lata -gotowości do pracy na terenie całej UE w systemie 3 / 1 lub 4 / 1 -nastawienia na podjęcie długiej współpracy -dbania o samochód oraz powierzone wyposażenie W zamian za dobrą pracę oferujemy : -190 zl stałej dniówki -premię za spalanie -umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym na czas nieokreślony).

Proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza tylko osoby zainteresowane pracą w systemach 3 / 1 lub 4 / 1. Doświadczenie nie jest wymagane - najważniejsze są chęci do pracy.

Mile widziane również kobiety. Zainteresowane osoby proszę o kontakt przez Lento lub telefonicznie : Mariusz 531 777 600 Przemysław 538 334 222 Praca do podjęcia od zaraz!

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku