Pomoc kuchenna
serwis-smaku s.c. Jolanta Stelmaska , Krzysztof Stelmaski
Gdynia, pomorskie
5 d. temu

Warunki pracy i płacy

Miejsce pracy : Zobacz na mapie Jelcz-Laskowice, powiat : oławski, woj : dolnośląskie Zobacz na mapie Zakres obowiązków : Nakładanie powłok lakierniczych z farb i lakierów na wyroby metalowe, części róznego rodzaju maszyn i sprzęty mechaniczne, przygotowanie powierzchni metalowych do lakierowania np. pociagi

Wymiar czasu pracy : 30 godz. tygodniowo wg zapotrzebowania Rodzaj umowy : Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług Praca tymczasowa oferowana przez agencję : NIE Wymiar etatu : nie dotyczy Zmianowość : nie dotyczy Liczba godzin pracy w tygodniu : 30 Liczba godzin pracy w miesiącu : nie dotyczy Data rozpoczęcia : 06.

02.2020 Wynagrodzenie brutto : od 17 PLN zł brutto godz. System wynagradzania : nie dotyczy Zawód : malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych Typ propozycji : Zapewnienie wyżywienia : NIE Zapewnienie zakwaterowania : NIE Zatrudnienie od zaraz : NIE Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski : NIE Wymagania Wymagania konieczne Wykształcenie :

 • brak lub niepełne podstawowe
 • Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania : Pozostałe wymagania Wykształcenie : Znajomość języków : Zawód : Staż pracy w zawodzie : Umiejętności i uprawnienia : Staż pracy ogółem : Inne wymagania :

 • Uprawnienia / Umiejetności : dokonywanie obmiarów malarskich i lakierniczych, posługiwanie się narzedziami
 • Dane pracodawcy Krótki

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku