Programista-Automatyk
Przedsiębiorstwo Inżynierskie PRO&AUTO Jakub Kozłowski
Wrocław, Dolnośląskie
‎7 godz. temu
source : Lento.pl

Przedsiębiorstwo Inżynierskie "PRO&AUTO" z siedzibą z Rawiczu poszukuje programistę-automatyka sterowników SIEMENS do biura we Wrocławiu.

Wymagania : - wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek : Automatyka) - znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej - dyspozycyjność - samodzielność - umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych - znajomość sterowników PLC SIEMENS S7 - prawo jazdy kat.

B - dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, ale zapraszamy również absolwentów i studentów ostatnich lat Oferujemy : - interesującą pracę w stabilnej firmie, - uczestnictwo w ambitnych i wymagających projektach, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju zawodowego.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku