Nocny Portier /Boy Hotelowy
Zakopane
Zakopane, Małopolskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Hotel w Zakopanem zatrudni młodą i dynamiczną osobę na stanowisku Nocnego Portiera Hotelowego / Boy Hotelowy Obowiązki : -Prace porządkowe, -Obsługa gości, -Pomoc w pracy recepcji Wymagania : -Gotowość do pracy w systemie nocnym 19 : 00-7 : 00 -Wysoka kultura osobista, -Dobra organizacja pracy, -Przedział wiekowy 18-35 -Podstawowa znajomość języka angielskiego Oferujemy : -Pracę w na podstawie umowy o pracę, -Możliwość rozwoju zawodowego i awansu, -Atrakcyjne wynagrodzenie, Więcej informacji pod nr.

Telefonu 797 - pokaż numer telefonu - Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku