Magazynier - uprawnienia UDT
LEGION CK Sp. zo.o.
Kielce, Świętokrzyskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Firma LEGION CK Sp. z o.o. obecnie dla naszego Klienta z branży logistycznej poszukuje pracownika na stanowisko : MAGAZYNIER / OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO Miejsce pracy : ZAGNAŃSK ul. KIELECKA WYMAGANIA :

 • uprawnienia na wózki widłowe potwierdzone egzaminem UDT warunek konieczny
 • dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
 • dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
 • kompletacja i transport wewnętrzny na magazynie obsługa wózka widłowego
 • przygotowanie zleceń
 • pakowanie, rozkładanie dokumentów
 • załadunek palet OFERUJEMY :
 • umowę o pracę tymczasową umowa o pracę podpisana z agencją pracy
 • pracę w systemie zmianowym
 • praca w godzinach nocnych płatna 100 % więcej niż przewiduje Kodeks Pracy LEGION CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul.
 • Warszawska 34 jest Firmą specjalizująca się w świadczeniu usług pracy tymczasowej, ochrony mienia oraz usług porządkowych.

  Wpisany jest do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 11 978. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub 513 921 412 lub 41 341 20 30 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres Informujemy, że administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest LEGION CK Sp.

  z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 / 507 wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 11 978).

  Dane będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom LEGION CK Sp.

  z o.o.) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej LEGION CK Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy LEGION CK Sp.

  z o.o., wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do LEGION CK Sp.

  z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody.

  Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania.

  A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę LEGION CK Sp.

  z o.o. (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.

  Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania.

  Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania .

  Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku