Patch Management Engineer [rekrutacja online]
ING Tech Poland
Katowice, śląskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

Szukamy Ciebie jeśli :

  • Posiadasz wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia,
  • Posiadasz podstawową wiedzę z obszaru Windows i Unix,
  • Umiesz współpracować i negocjować z Klientem,
  • Potrafisz podejmować decyzje i zarządzać wieloma zagadnieniami jednocześnie,
  • Praca zespołowa jest Twoją mocną stroną.
  • Dodatkowo zapunktujesz za :

  • Kreatywne podejście do rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku,
  • Znajomość procesów Patch i Release Management,
  • Chęć zdobywania nowych umiejętności,
  • Znajomość środowiska pracy opartego na Scrum i Agile,
  • Znajomość procesów Risk Model Management,
  • Doświadczenie w audytach wewnętrznych / zewnętrznych.
  • Informacje o Zespole :

    Zwinny zespół zmotywowanych ludzi dbający o zgodność platform systemów operacyjnych z aktualnymi standardami i dobrymi praktykami oraz niwelujący wszelkie podatności i niezgodności w zakresie bezpieczeństwa tych platform.

  • umowa o pracę
  • taki rodzaj umowy oferujemy

  • Start 7 : 00 - 9 : 00 Koniec 15 : 00 - 17 : 00
  • w tych godzinach pracujemy

  • Konduktorska 35, Katowice
  • tutaj mieści się nasze biuro

    Zakres obowiązków

    50% - Zarządzanie i realizacja procesu Patch Management

    30% - Pozostałe obowiązki wynikające ze stanowiska i specyfiki pracy zespołu

    50% - Rozwój i doskonalenie procesów utrzymania infrastruktury