MONTER SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO - ŁĄCZENIE PODZESPOŁÓW DO BANKOMATÓW (RÓWNIEŻ DLA PAR)
E&A Agencja Zatrudnienia
Holandia, Zagranica, PL
6 d. temu
source : Aplikuj.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

  • łączenie podzespołów zgodnie z instrukcją w j. angielskim,
  • praca samodzielna,
  • chęć nauki i rozwoju
  • WYMAGANIA :

  • znajomość języka angielskiego lub holendersiekgo w stopniu dobrym
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • możliwość podjęcia stałej współpracy
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • mile widziane zdolności manualne
  • OFERUJEMY :

  • atrakcyjną stawkę godzinową 11,71€ brutto / h + 0,19€ ADV brutto / h 11,90€ brutto / h z dodatkiem wakacyjnym 8,33% dochodów brutto i urlopowym 8,33% dochodów brutto (dot.
  • godzin podstawowych) : 13,88 € brutto / h

  • dodatek urlopowy : 8,33% dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych
  • Dodatki godzinowe :
  • Nadgodziny od poniedziałku do piątku +30% (15,22 € brutto / h)
  • Sobota + 50% (17,57 € brutto / h)
  • Niedziela, święta + 100% (23,42 € brutto / h)
  • praca w systemie jednozmianowym od 7 : 15 do 16 : 15
  • stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski
  • cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce
  • dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj. kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf
  • przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów
  • sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem
  • opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika
  • możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski
  • rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek
  • Zgłoś tę pracę