Opiekunka osób starszych/71543 Wüstenrot/24.04.2019
Yvonne-N Sp. z o.o.
Koszalin, Zachodniopomorskie
13 d. temu
source : Lento.pl

Opieka dotyczy Pana w wieku 97 lat, waga 65 kg, mieszkającego wraz ze swoją żoną w wieku 94 lat. Podopieczni mieszkają w domku.

Pielęgniarki przychodzą codziennie. Dla Opiekunki : osobne piętro na którym znajduje się pokój, dostęp do Internetu, osobna łazienka.

Choroby podopiecznego : demencja, problemy z poruszaniem się, nietrzymanie moczu, cukrzyca, po wylewie. Pomoce medyczne : Rollator, laska do chodzenia, winda na schody, rampa.

Obowiązki Opiekunki : robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, pomoc w ubieraniu / rozbieraniu, pomoc w codziennej higienie ciała, sprzątanie, dzielenie posiłków dla podopiecznego na mniejsze porcje, drobna pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach(pomoc w ubieraniu / rozbieraniu, pomoc w zakładaniu gorsetu).

Termin pracy : 24.04.2019 na dwa miesiące. Wymagania : komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Oferujemy :

 • atrakcyjne zarobki,
 • zwrot kosztów podróży,
 • opłacane składki ZUS,
 • ubezpieczenie. Sposób aplikowania Panie zainteresowane współpracą prosimy o kontakt w celu przestawienia warunków zatrudnienia w Naszej firmie oraz szczegółów oferty pracy : nr kom.
 • 519-747-529, nr stacjonarny 94 731-38-52, mail : lub bezpośrednio do Naszego biura znajdującego się na : ul. Młyńska 55 / 2, 75-422 Koszalin Zapraszamy !!!

  Step 2
  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku