Freelance Webmaster/Webdeveloper
Follow Agency
Warszawa. PL
2 d. temu
source : Just Join IT

Firma Follow Agency zatrudni zdalnie webmastera / webdevelopera.

Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość PHP (4-5 lat doświadczenia)
  • bardzo dobra znajmość Drupala (minimum 2 lata doświadczenia)
  • bardzo dobra znajomość JS / CSS / HTML
  • dobra znajomość MySQL
  • mile widziana znajomość i umiejętność administrowania systemami UNIX
  • znajomość Word Pressa oraz Yii2 będzie dodatkowym atutem
  • Zakres obowiązków :

  • rozwój stron, modyfikacje, nowe funkcjonalności przede wszystkim w obrębie Drupala
  • Forma zatrudnienia :

  • B2B / umowa o dzieło
  • Zakres godzinowy do ustalenia, przedziały budżetowe to szacunkowo 2000-4000 zł netto miesięcznie (może wyjść więcej w zależności od złożoności projektu).

    Rozliczamy się po ustalonej stawce godzinowej, stąd widełki.

    Praca w 100% zdalna, stały długoterminowy freelance, koordynowana przez naszego głównego programistę, który obecnie pracuje nad projektem, czyli zapewnione wsparcie merytoryczne oraz wprowadzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz z przykładowymi zrealizowanymi projektami (linki do stron / linki do repozytoriów do GitHub’a).