Elektryk
Randstad Polska
Łask, Polska
5 d. temu

Posiadasz uprawnienia SEP i doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka ?

Zadania manualne nie stanowią dla Ciebie problemu ?

Szukasz pracy, w której będziesz mógł się rozwijać ?

Sprawdź co dla Ciebie mamy !

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy
  • umowę o pracę
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • dodatek za dyżury i dojazdy
  • dodatek frekwencyjny
  • premię uznaniową
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych działań
  • stabilne zatrudnienie
  • zadania

  • wykonywanie bieżących naprawy
  • prowadzenie dokumentacji
  • nadzór nad sprawnością maszyn produkcyjnych
  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń
  • oczekujemy

  • wykształcenia zawodowego / kierunkowego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych
  • aktualnych uprawnień SEP
  • gotowości do dyżurów
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47