Spawacz MAG 3000 do 3400 brutto - Schwarzwald, Niemcy
W4P Sp. z o.o.
Torun, Poland
1 d. temu
source : europa.jobs

Opis stanowiska : · Spawanie konstrukcji i części maszyn (w tym sprzętu budowlanego) ze stali czarnej o różnej grubości. Dla zainteresowanych zdjęcia · Praca w niemieckiej firmie, stacjonarne stanowisko pracy w hali produkcyjnej · Praca od poniedziałku do piątku (42,5 godziny tygodniowo) plus możliwe soboty · Jedna zmiana od 7.

00 do 16.30, możliwe nadgodziny Wymagania : · Doświadczenie zawodowe na stanowisku spawacza MAG · Aktualny certyfikat spawalniczy · Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego · Własny środek transportuOferujemy : · Stałe wynagrodzenie na poziomie 3 000 do 3 400 EUR brutto / mc · Płatny urlop · Miła atmosfera i przyjazne obcokrajowcom środowisko pracy · Stabilne, legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę · Podatki i ubezpieczenie społeczne regulowane w Niemczech (umowa na warunkach niemieckich) · Zakwaterowanie płatne 155 Euro miesięcznie · Komfortowe warunki mieszkaniowe, ładny dwuosobowy apartament 7 km od miejsca pracy · Wynagrodzenie płatne w EUR do 10-go każdego miesiąca · Wsparcie Koordynatora na każdym etapie zatrudnienia

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych