OPERATORZY: prościarki, zgrzewarki, lasera 3d, maszyn CNC
Stalmech
Płock, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

Firma Stalmech zatrudni pracowników na następujące stanowiska :

 • Operator zgrzewarki wieloelektrodowej
 • Operator prościarki sterowanej numerycznie
 • Operator lasera 3D
 • Operator maszyn CNC Oferujemy : - atrakcyjne warunki finansowe - możliwość podjęcia pracy od zaraz - praca w nowoczesnym zakładzie o rozpoznawalnej marce i wysokiej kulturze organizacyjnej Wymagania : - chęci do pracy i nauki CV prosimy wysyłać na adres email : z dopiskiem "operator" Niniejszym informujemy, iż Administratorem podanych przez Panią / Pana danych osobowych jest Stalmech z siedzibą w Nowa Biała 33, 09-400 Biała.
 • Ponadto, informujemy, że : 1. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Stalmech w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na w / w stanowisko, na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody (tj.

  art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych). 2. Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane na potrzeby rekrutacji na ww.

  stanowisko. 3. Przysługuje Pani / Panu prawo żądania dostępu do danych osobowych dotyczących Pani / Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.

  4. Ponadto, przysługuje Pani / Panu prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przez Panią / Pana zgody przed jej cofnięciem.

  5. Dodatkowo, przysługuje Pani / Panu prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, ul.

  Stawki 2, 00-193 Warszawa. 6. Podanie przez Panią / Pana danych osobowych jest dobrowolne, przy czym niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

  7. Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku