Test Automation Engineer (Selenium)-100% zdalnie
Cyclad Sp. z o.o.
Łódź
3 d. temu
source : infoPraca

O projekcie :

  • Lokalizacja : 100 % zdalnie (również po covid), możliwość pracy w biurze w Katowicach
  • Projekty : długofalowa współpraca, bankowość / bezpieczeństwo publiczne
  • Technologie : Java, Selenium, Postman, ALM, JIRA, Confluence, BitBucket, IntelliJ, GEB / SPOCK, Oracle DB, Jenkins
  • Poziom stanowiska : Mid / Senior
  • Budżet : 90 - 120 PLN +VAT / h (B2B) / 12 000-17 000 PLN brutto / m-c (UoP)
  • Obowiązki :

  • Zarządzanie testami, tworzenie planów testów uwzględniających wymagania biznesowe
  • Zarządzanie w obszarze Test Execution & Test Campaign
  • Implementacja testów automatycznych, testów regresji
  • Wdrożenie narzędzi wspierających testy
  • Testy manualne
  • Zgłaszanie błędów
  • Komunikacja z zespołami programistów
  • Wymagania :

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość narzędzi do automatyzacji testów (preferowane Selenium)
  • Znajomość wybranego języka programowania (Java / Python / C#)
  • Doświadczenie w obszarze CI / CD
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Mile widziana znajomość SQL Developer i Postman
  • Oferujemy :

  • Stabilną, długofalową współpracę na podstawie umowy o pracę (nie wykluczamy również B2B)
  • Pakiet świadczeń : prywatna rodzinna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia
  • Praca w międzynarodowym środowisku i duży potencjał rozwoju osobistego
  • Stabilne i międzynarodowe projekty
  • Zgłoś tę pracę