Operator Montażu Manualnego! Praca w Tczewie! 2 Zmiany!
Progres Sp. z o.o. Sp. K
Tczew, Pomorskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Grupa Progres to firma z polskim kapitałem oferująca bogaty wachlarz usług, począwszy od pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, doradztwa biznesowego i szkoleń.

Dołącz do nas i ciesz się z każdego dnia pracy! Aktualnie prowadzimy rekrutację do firmy PanLink Sp. z o.o, która świadczy usługi produkcji szerokiej gamy rozwiązań dostosowanych do wymagań klientów z zakresu wiązek przewodów, modułów i gotowych produktów.

Stanowisko : Operator montażu manualnego Miejsce pracy : Tczew WYMAGANIA : - chęci do pracy fizycznej przy montażu wiązek kablowych lub gotowych modułów (elementy oświetlenia, zgrzewarki) - gotowość do pracy w systemie II zmianowym - zdolności manualne - doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY : - bardzo dobre warunki zatrudnienia - umowę o pracę tymczasową - stawkę 2500 zł brutto + premię (do 400 zł brutto miesięcznie) W przypadku zainteresowania ofertą : - wyślij swoje CV przez portal - zadzwoń 783 980 041 - przyjdź do naszego biura : ul.

Armii Krajowej 20, Tczew Nr. rej. 5088 "Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp.

z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail : kontakt(at)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Inspektorem Ochrony Danych jest iod(at)grupaprogres.

pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.

6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku - art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO).

Po wyrażeniu odrębnej zgody, dane mogą być udostępnione Klientowi, u którego praca byłaby wykonywana. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata.

Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa.

Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, , prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku