Operator Wózka Widłowego
CEVA Logistics Poland Sp. z o.o.
Stargard, zachodniopomorskie, Polska
1 d. temu
source : Praca

CEVA - wiodący globalny operator logistyczny, dostarczający dedykowane rozwiązania w zakresie logistyki kontraktowej, frachtu lotniczego i morskiego, dystrybucji oraz zarządzania transportem.

CEVA jest obecna w ponad 160 krajach oraz zatrudnia około 58 000 pracowników. CEVA będąc częścią grupy CMA CGM która jest czołowym, międzynarodowym armatorem morskim, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zarządzaniu łańcuchem dostaw, jednocześnie będąc jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie firm na rynku usług logistycznych.

Zadania :

  • Obsługa wózka widłowego
  • Realizacja bieżących zadań na magazynie (rozładunki, załadunki, kompletowanie zamówień, pakowanie)
  • Sprawdzenie przyjmowanych towarów pod względem jakościowym oraz ilościowym zgodnie ze specyfikacją dostawcy
  • Prawidłowe wypełnianie i weryfikowanie dokumentów magazynowych
  • Wymagania :

  • Uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych
  • Doświadczenie w obsłudze wózków wysokiego składowania (mile widziane)
  • Doświadczenie w załadunku i rozładunku samochodów
  • Dyspozycyjność (praca w systemie 2- zmianowym)
  • Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę z CEVA
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych m.in. : prywatna opieka medyczna dla pracowników i członków rodzin, karta sportowa Benefit Systems, grupowe ubezpieczenie na życie na atrakcyjnych warunkach, nagroda świąteczna.
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych m.in. : dofinansowanie wypoczynku pracownika oraz kolonii i ’zielonych szkół’ dla dzieci, karty podarunkowe dla dzieci pracowników
  • Dbamy o rozwój pracowników - u nas zdobędziesz doświadczenie i masz szansę piąć się po szczeblach kariery zawodowej
  • Zgłoś tę pracę