Technik serwisu mobilnego (m/k)
STRABAG PFS Polska Sp. z o.o.
Bolesławiec i woj. dolnośląskie, dolnośląskie, Polska
6 d. temu
source : Praca

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie.

Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej łączącej ze sobą różne kraje i gałęzie budownictwa. Zostań częścią naszego zespołu!

STRABAG PFS Polska należy do europejskiego koncernu STRABAG SE branży technologii budowlanych. Jako Spółka branży FM oferujemy kompleksowe usługi Facility Management dla prestiżowych klientów z sektora biurowego, logistycznego, handlowego i przemysłowego.

Poprzez stosowanie wysokiej klasy rozwiązań pomagamy naszym Klientom w optymalizacji wykorzystania mediów oraz w innych dziedzinach technicznych cyklu życia obiektu.

Naszymi atutami są doświadczenie technologiczne, zaangażowanie pracowników i kompleksowe usługi obejmujące wszystkie dziedziny przez cały cykl życia nieruchomości.

Zadania :

  • prace związane z utrzymaniem ruchu urządzeń na obiektach
  • wykonywanie przeglądów eksploatacyjnych
  • analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • monitorowanie pracy powierzonych urządzeń i instalacji, usuwanie awarii
  • współpraca z podwykonawcami w zakresie prac konserwatorskich i remontowych
  • prowadzenie bieżącej dokumentacji serwisowej
  • praca w trybie mobilnym Wałbrzych, Legnica, Wrocław, Świdnica, Bolesławiec i województwo dolnośląskie
  • Wymagania :

  • wykształcenie średnie techniczne preferowane z branży elektrycznej
  • 3- letnie doświadczenie zawodowe przy obsłudze technicznej obiektów znajomość instalacji elektrycznych i HVAC
  • umiejętność diagnozowania usterek i awarii urządzeń
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji serwisowej
  • świadectwa kwalifikacyjne SEP, podesty ruchome, F- gazy mile widziane
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Dodatkowe informacje :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji
  • stanowisko z potencjałem rozwoju w organizacji
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • opieka zdrowotna, ubezpieczenie, szkolenia
  • ciekawa, pełna wyzwań praca
  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.