Magazynier Czeladź
Probet Sp. zo.o
Czeladź, Śląskie
‎4 godz. temu
source : Lento.pl

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat. Aktywnie wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem poszukujemy osób chcących podjąć pracę w charakterze magazyniera Miejsce pracy : Czeladź.

Kontakt : Grzegorz 32 413 15 50 po odsłuchaniu komunikatu wybierz 5 ZAKRES OBOWIĄZKÓW

 • Przygotowywanie towaru, kompletacja.
 • Rozdysponowanie towaru.Magazynowanie WYMAGANIA
 • Oczekiwane orzeczenie o niepełnosprawności
 • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.
 • Doświadczenie, mile widziane. OFERUJEMY
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat.
 • Atrakcyjne wynagrodzenie .
 • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku. Kontakt : Grzegorz 32 413 15 50 po odsłuchaniu komunikatu wybierz 5 CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.
 • Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące.

  Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę.

  Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po wskazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu.

  Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów.

  Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).

  Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku