Ślusarz OD ZARAZ
Arche
Siemianowice Śląskie, Śląskie
2 d. temu
source : Lento.pl

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko Ślusarza Obowiązki : -naprawa, konserwacja, regeneracja tłoczników, -usprawnienia i modyfikacje tłoczników, -naprawa, czyszczenie, testowanie oraz przygotowanie gotowych do produkcji narzędzi, -gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym, -prowadzenie dokumentacji technicznej.

Wymagania : -wykształcenie zawodowe lub techniczne, -umiejętność obsługi tokarki, frezarki konwencjonalnej, -umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, -znajomość i interpretacja rysunku technicznego, -samodzielna i dobra organizacja pracy własnej na stanowisku, -doświadczenie w samodzielnej regeneracji tłoczników.

Nasz Klient oferuje : -zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio pod zakładem, -konkurencyjne wynagrodzenie, -dodatek za pracę w systemie 4B, -pakiet premii i nagród, -dofinansowanie do posiłków, -możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, -rozbudowany pakiet socjalny oraz szeroki zakres benefitów (m.

in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa).

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku