Junior Java/.Net Developer
TeamQuest Sp. z o.o.
Kraków, Małopolskie, Polska
‎21 godz. temu
source : Jobs.pl

Dla firmy tworzącej oprogramowanie wyłącznie na rynek niemiecki i działającej na nim od 1997 roku, do pracy przy wymagających szerokiej wiedzy i wykorzystujących nowe technologie projektach,(takich jak : zarządzanie portem kontenerowym wraz z rozładunkiem i załadunkiem statków, system rezerwacji biletów np.

dla muzeów, system do sprzedaży, produkcji i serwisu wind osobowych, konfigurator do procesu zamówień dowolnych maszyn, urządzeń lub usług), szukamy osoby na stanowisko :

Wymagania :

  • Solidne, teoretyczne i praktyczne podstawy programowania : .NET (C#) lub Java 8+ lub iOS (swift)
  • Oferujemy :

  • Innowacyjne, oparte na najnowszych technologiach, międzynarodowe projekty
  • Realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań programistycznych
  • Ciągły rozwój zawodowy
  • Dostęp online do międzynarodowej księgarni informatycznej
  • Możliwość nauki i doskonalenia języków obcych
  • Pakiety benefit
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Dowolną formę współpracy (umowę o pracę lub inne)
  • Obowiązki :

  • Projektowanie i tworzenie aplikacji w części webowych w środowisku .NET (C#) lub Java 8+ lub iOS (swift)
  • Praca w zespołach kilkuosobowych w gronie wysokiej klasy specjalistów
  • Udział w innowacyjnych, wymagających szerokiej wiedzy projektach międzynarodowych
  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

    TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.