Kierowca CE – Plandeka 12 ton -Münster
Luksmann
Kraków, PL
‎16 godz. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE Plandeka 12 ton -Münsterregion zatrudnienia : Nadrenia Północna-Westfalia, okolice MunsterPodstawowe obowiązki : prowadzenie zestawu typu plandeka tandem 12 tonprzewóz różnych towarów spedycyjnych głównie na paletachOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : system pracy 3 / 1 (3 tygodnie pracy, 1 tydzień wolny)niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcąWynagrodzenie - stawka godzinowa na niemieckiej umowie o pracę + ustawowe dietyKażdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy, roczne doświadczenie jako kierowca CEpodstawowa znajomość języka niemieckiego lub angielskiego - polski tłumacz na miejscuZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : rekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. 500 800 596, 0048 500 800 309 lub 0048 500 800 713Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.

luksmann.plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku