KONSERWATOR - MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU
E&A Agencja Zatrudnienia
Lublin, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii dla jednego z naszych holenderskich klientów w miejscowości Zwaagdijk, specjalizującego się w produkcji świeżych sałatek.

Poszukujemy osób do pracy przy usuwaniu usterek na linii produkcyjej oraz pracy na wózku widłowym przednim. Zakres obowiązków : - usuwaniu usterek - dbanie o ciągłość produkcji- praca na wózku widłowym przednim (uprawnienia nie są wymagan)- mycie kontenerów (w zależności od zapotrzebowania)Oferujemy : - możliwość wyjazdu na 8 tygodnii lub na dłużej- stałe zatrudnienie za granicą w dynamicznie rozwijającej się firmie- atrakcyjne wynagrodzenie w euro 11,43 € / h brutto + dodatki : za pracę w systemie zmianowym : - praca od poniedziałku do piątku : w godzinach 19.

00 do 23.00 25% (14,28 EUR / h) w godzinach 24.00 do 06.00 40% (16.00 EUR / brutto / h)- praca w sobotę : w godzinach 19.

00 do 23 25% (14,28 EUR / brutto / h)w godzinach 23.00 do 24.00 40% (16,00 EUR / brutto / h)- za pracę w Niedzielę : 100% (22,86 EUR / brutto / h)- dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- dodatek urlopowy : 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek wakacyjny : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- rezerwa na dni swiateczne : 2,17% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych - z tego tytułu łącznie do godzin podstawowych otrzymasz 1,90€- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do PolskiWymagania : - wykształcenie techniczne, preferowane kierunki : mechanika, elektryka, automatyka itp.

 • doświadczenie w pracy w obszarze utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej- świadomość pracy w temperaturze od 3 do 6 stopni Celsjusza- gotowość do podjęcia współpracy w systemie zmianowym- doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku