Technik Utrzymania Ruchu- jesteś absolwentem technikum/ szkoły zawodowej/ wyższej? Aplikuj!
Adecco Poland Sp. z o.o.
Środa Śląska
2 d. temu
source : infoPraca

Oferujemy :

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem na 2 lata
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią frekwencyjną
  • Bezpłatny transport pracowniczy z wielu miejscowości
  • Nowoczesne narzędzia pracy - zaawansowany technologicznie park maszynowy
  • Rozbudowany pakiet benefitów
  • Wymagania :

  • Wykształcenie średnie techniczne (preferowane : mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki / elektryki lub automatyki
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1
  • Zakres obowiązków :

  • Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji oraz napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych
  • Pomiary parametrów procesów technologicznych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Miejsce pracy : Biskupice Podgórne k. Wrocławia

    Numer referencyjny : UR / 11 / 2020 / WRC / DA