Monter wyposażenia
InterKadra Sp. z o.o.
Wroclaw, PL
3 d. temu
source : Europa.jobs

InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 15-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb.

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.Obecnie dla naszego Klienta, będącego liderem w branży produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku montera wyposażenia wagonów.

Do Twoich obowiązków będzie należało : Montowanie siedzeń, stołów i innych elementów wyposażenia wagonów, klejenie okien i wykładzin podłogowych, zgłaszanie wszelkich usterek, terminowa realizacja zleceń.

Oczekujemy : Umiejętności technicznych i manualnych, umiejętności czytania instrukcji ze zrozumieniem, komunikatywnej znajomość języka angielskiego lub francuskiego, gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym, mile widziane doświadczenie (np.

w montażu mebli) oraz prawo jazdy kat. B i samochód na wyjazd.Oferujemy : Stawkę 15.51€ brutto / h, polską umowę o pracę z naszą agencją, wolne weekendy, dofinansowanie dojazdów lub kilometrówka, zapewniamy zakwaterowanie, nasze wparcie podczas trwania kontraktu oraz w organizacji wyjazdu.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku