Doradca Klienta w butiku SWISS - Galeria Tęcza - 1/2 etatu
PHU Jubiler Sp. z o.o.
Kalisz, Wielkopolskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Pasja, zaangażowanie i radość tworzenia! Te cechy najlepiej opisują zespół ludzi, którzy pełni zapału i pozytywnej energii są częścią firmy PHU JUBILER działającej na rynku polskim od ponad 50 lat.

PHU Jubiler jest właścicielem sieci ponad 130 butików SWISS zlokalizowanych w najlepszych centrach handlowych w Polsce i znanych na naszym rynku już od 20 lat.

Codziennie dbamy o to, by nasza oferta była dopasowana do nieustannie zmieniających się potrzeb naszych klientów, poprzez rozwijanie i nawiązywanie współpracy ze światowymi markami z branży zegarkowej i modowej.

Doskonale wiemy, że firma to przede wszystkim ludzie. Jesteśmy dumni z naszych pracowników i tego, jak wiele udało nam się wspólnie osiągnąć.

 • Wierzymy, że kariera i rozwój nie muszą być marketingowym hasłem wiemy, że ludzie to najlepszy kapitał. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko : DORADCA KLIENTA w Butiku SWISS - 1 / 2 etatu Kalisz;
 • Galeria Tęcza Opis stanowiska : - profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy polegające m.in. na doradztwie, prezentacji produktów, wsparciu klienta w procesie wyboru i zakupu - opieka posprzedażowa - nawiązywanie i rozwijanie pozytywnych relacji z Klientami butiku - dbałość o wizerunek butiku i wystawiennictwo naszych produktów - inicjatywa i proponowanie własnych pomysłów na rozwój butiku i relacji z Klientami Wymagania : - doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta - wysokie zdolności komunikacyjne i pewność siebie w kontaktach z Klientem - umiejętność budowania relacji z Klientami - umiejętność słuchania i zadawania pytań - pozytywne nastawienie i wewnętrzna motywacja do pracy z Klientem i produktem - wysoka kultura osobista - znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy z dobrem luksusowym będzie dodatkowym atutem Oferujemy : - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - szkolenia stanowiskowe, produktowe - uczestnictwo w wewnętrznych programach rozwojowych - pracę w ambitnym i zgranym zespole, w przyjaznej atmosferze Chcesz dołączyć do naszego zespołu pasjonatów i wspólnie z nami budować silną markę?

  Aplikuj i daj się odnaleźć już dzisiaj!

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku