Lakiernik samochodowy bez znajomości języków (Szwecja)
Workingo Sp. z o.o.
Białystok, Podlaskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Oferta aktualna - możliwość przyjazdu z Polski lub bezpośrednio z zagranicy (Niemcy, Dania, Belgia...) Granice Szwecji są otwarte! Można wyjechać z Polski promy kursują normalnie! Praca dostępna od zaraz! Firma Workingo Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (Agencja Zatrudnienia nr 11888) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko lakiernika samochodowego.

Miejsce pracy : Szwecja, 30 km od Helsingborg Szacowane zarobki : 16.500 zł / miesiąc brutto Stawka : 16 Euro / h brutto, możliwość negocjacji stawki po pierwszym okresie zatrudnienia Czas pracy : minimum 60 h / tydzień Praca w oparciu o samozatrudnienie (*miesięczne rozliczenie fakturowe) NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKÓW OBCYCH! Oferujemy : pracę na minimum 3 miesiące z przedłużeniem do 6 miesięcy możliwa praca w rotacjach 3-miesięcznych praca od zaraz możliwość późniejszej negocjacji stawki zapewnione i opłacone zakwaterowanie dobre warunki zapewniony transport Wymagania : doświadczenie w pracy lakiernika samochodowego gotowość do pracy posiadanie lub chęć założenia własnej działalności - warunek konieczny mile widziane wykształcenie kietrukowe Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem +48 606-150-565 lub (71)715-77-22 oraz o wysłanie CV poprzez odnośnik w ogłoszeniu lub na adres mailowy praca(małpa)workingo.

pl wpisując w temacie Lakiernik samochodowy (Szwecja) Zgodnie z przepisami, każde CV musi zawierać obowiązkową klauzulę o przetwarzaniu danych osobowych : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Workingo Sp.

z o.o. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10.05.2018. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych potencjalnym pracodawcom.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Workingo Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji.

Dane będą przechowywane do dnia 31.12.2022 r. Podstawa prawna : Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, ale niezbędne w celu uczestnictwa w bieżącym procesie rekrutacyjnym i ewentualnych przyszłych rekrutacjach.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Informujemy, że w przypadku nie udzielenia takiej zgody Pani / Pana zgłoszenie nie będzie rozpatrywane w procesie rekrutacji, a wszelkie Pani / Pana dane zostaną niezwłocznie usunięte z naszej bazy.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku