Pracownik Gastronomii (3/4 lub 1/2 etatu), IKEA Retail, Janki k/Warszawy
IKEA
Warsaw (Janki), Poland
5 d. temu

O TOBIE

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. Wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest ważniejsze od Twojego dotychczasowego doświadczenia.

Nie musisz mieć doświadczenia pracy w gastronomii, żeby pracować w gastronomii w IKEA. Wszystkiego Cię nauczymy i zapewnimy niezbędne badania sanitarne.

Będziesz pracować z wykorzystaniem najwyższej jakości urządzeń i sprzętu gastronomicznego.

W IKEA Food dbamy o to, aby nie tylko zakupy były przyjemnością, dlatego codziennie serwujemy naszym gościom ich ulubione dania.

Jeśli jesteś zorganizowany i lubisz pracę z klientem oraz w zespole, oznacza to, że czekamy właśnie na Ciebie!

CZYM BĘDZIESZ SIĘ NA CO DZIEŃ ZAJMOWAĆ

 • dbać o jakość, świeżość oraz atrakcyjną prezentację oferty,
 • przygotowywać i serwować posiłki w Restauracji IKEA lub Bistro, m. in. kultowe klopsiki, hot dogi i bułeczki cynamonowe,
 • przyjmować płatności na kasie fiskalnej,
 • rozmawiać z klientami i obsługiwać ich z troską i uwagą, dzieląc się swoją wiedzą o produktach i serwowanych przekąskach,
 • pracować w trybie zmianowym oraz w weekendy.
 • POZNAJ NASZ DZIAŁ

  Praca w IKEA Food to praca pełna wyzwań i odpowiedzialnych zadań. Mamy tutaj realny wpływ na zmianę i ciągle szukamy nowych sposobów działania, które pomogą nam usprawnić codzienną pracę.

  Dołączając do IKEA, zyskasz nie tylko wartościowe doświadczenie i umiejętności, ale również zespół, na którym możesz polegać oraz możliwość rozwoju na Twoich zasadach w końcu to #TyJesteśZmianą.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku