Model Risk Analyst
Talentuno Technologies
Wrocław, Dolnośląskie
4 d. temu
source : Lento.pl

Talentuno to platforma stworzona by wspierać talenty przy wykorzystaniu potęgi crowdsourcingu. Pragniemy umożliwić każdemu stanie się częścią branży rekrutacyjnej i czerpanie z niej korzyści.

Talentuno wykorzystuje technologię, by wspierać każdego w procesie polecania swoich znajomych na otwarte stanowiska i zarabianiu na tym.

Nasz napędzany przez technologię system biznesowy umożliwia firmom skuteczniejsze pozyskiwanie Kandydatów przy o wiele niższych kosztach.

Demokratyzując branżę rekrutacji, firmy zyskują dostęp do tysięcy rekruterów-freelancerów pracujących na ich sukces. W ten sposób rozwiązujemy odwieczny problem dostępu do zasobów ludzkich.

Obecnie poszukujemy Model Risk Analyst Obowiązki : Identyfikacja i ocena modeli ryzyka oraz proponowanie działań w celu zarządzania tym ryzykiem.

Będzie to wymagało śledzenia zakresu walidacji oraz wykonywania testów i przeglądów. Model Risk Analyst może pracować w jednej z pięciu dyscyplin, z których każda odpowiada za inny rodzaj modelowania : Credit Risk Modeling, Treasury Modeling, Market Risk Modeling, Pricing Modeling, Forecasting Zachowywanie standardów korporacyjnych dot.

sprawdzania poprawności modelu, stosując techniki i metodologie do testowania założeń i przeglądu wyników modelu. Testy i recenzje zgodne z zakresem walidacji ustanowionym przez przełożonych.

Po zatwierdzeniu modelu kierowanie projektami, które automatyzują wcześniejsze testy, umożliwiając dynamiczną ocenę ryzyka.

Konstruowanie w ramach potrzeb modeli śledzących, które działałyby równolegle z modelami produkcyjnymi, umożliwiając Model Risk Management monitorowanie wydajności w czasie rzeczywistym.

Oczekujemy : Tytuł Magistra / Doktorat w dyscyplinie ilościowej, w tym Inżynierii, Matematyki, Fizyki, Statystyki, Ekonometrii.

Kandydat musi mieć doskonałe zaplecze ilościowe i analityczne oraz solidne podstawy teoretyczne w połączeniu z silnymi umiejętnościami programowania, dokumentacji i komunikacji.

0-2 lata doświadczenia. Musi mieć doświadczenie w zakresie złożonego modelowania ilościowego, analizy numerycznej i metod obliczeniowych z wykorzystaniem języków programowania (takich jak C / C ++, C #, Java, FORTRAN, MATLAB, SAS), a także pakietów oprogramowania matematycznego / statystycznego.

Musi być bardzo skoncentrowany, zorientowany na szczegóły oraz na wyniki i wysoce produktywny. Musi mieć udokumentowane doświadczenie w sprawnym i efektywnym przeprowadzaniu niezależnych badań, analizowaniu problemów, formułowaniu i wdrażaniu rozwiązań oraz uzyskiwaniu wysokiej jakości wyników na czas.

Kandydat musi posiadać doskonałe umiejętności w zakresie dokumentowania i prezentacji naukowej i technicznej, asertywności i umiejętności wywierania wpływu, a także umiejętności wyjaśniania abstrakcyjnych pojęć teoretycznych odbiorcom spoza branży w łatwym i zrozumały sposób.

Oferujemy : Umowa o pracę na pełny etat Konkurencyjne wynagrodzenie Ubezpieczenie zdrowotne i na życie Karta Multisport / Bilety do kina / Przedszkole System emerytalny Doskonałe możliwości szkolenia, wzrostu i rozwoju zawodowego Doskonałe możliwości szkolenia, wzrostu i rozwoju zawodowego Możliwości angażowania się w różnorodne projekty Możliwości angażowania się w różnorodne projekty Wiele możliwości zaangażowania się w dodatkowe projekty charytatywne

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku