Kontroler finansowy (Altvater Piła)
Grupa ENERIS
Piła, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie do Altvater Piła poszukujemy Kandydatek / ów do pracy na stanowisku :

  • Kontroler finansowy (Altvater Piła)
  • Numer referencyjny : KF / ALT / 02 / 2021

    Miejsce pracy : Piła

    OPIS STANOWISKA :

  • Kontrola formalno-prawna i rachunkowa wszystkich dowodów księgowych oraz innych dokumentów powodujących skutki prawne
  • Sporządzanie wymaganych prawem sprawozdań podatkowych, sprawozdań finansowych i statystycznych, w oparciu o dane wynikające z prawidłowo prowadzonych ksiąg rachunkowych
  • Sporządzanie raportów wewnętrznych
  • Kontrolowanie i diagnozowanie sytuacji ekonomiczno- finansowej jednostki oraz udział w przygotowaniu planów rocznych i średniookresowych
  • CO JEST DLA NAS WAŻNE :

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Min. 5 lat stażu w księgowości, w tym min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu controllingu finansowego
  • Znajomość zasad rachunkowości oraz odpowiednich przepisów
  • Znajomość Międzynarodowych Standardów Rachunkowości będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu rachunkowości
  • Umiejętność analitycznego myślenia i zarządzania projektami
  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność pracy pod presją czasu
  • CO OFERUJEMY :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w największej polskiej firmie z branży ochrony środowiska
  • Szkolenia wspierające rozwój zawodowy
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Różnorodny pakiet benefitów, a w nim : bezpłatna prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe
  • Świadczenia świąteczne, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich dzieci
  • Aplikuj