Pośredników i Doradców ds. Nieruchomości
Flesch Nieruchomości
Pruszków, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Prężnie działające biuro nieruchomości poszukuje kandydatów na stanowisko Agent Nieruchomości. Zapewniamy ciekawą pracę z możliwością rozwoju w gronie doświadczonych specjalistów.

Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu m mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Pruszkowie, jednakże obsługujemy klientów nie tylko z naszego miasta, ale z jego najbliższych okolic a także z Warszawy.

OPIS STANOWISKA : Kompleksowa obsługa klienta w zakresie obrotu nieruchomościami Obsługa transakcji Kompletowanie dokumentów Sprawdzanie stanu faktycznego i prawnego nieruchomości Prezentacja nieruchomości Pomoc w załatwieniu formalności Utrzymywanie relacji z klientami i właścicielami nieruchomości Monitorowanie rynku nieruchomości Budowanie i utrzymywanie własnej bazy danych WYMAGANIA : Profesjonalizm i wysoka kultura osobista Prawo jazdy kat.

B Bardzo dobra organizacja pracy Umiejętność rozmowy z klientem Umiejętność obsługi komputera Dyspozycyjność Umiejętność pracy w zespole Znajomość rynku nieruchomości GWARANTUJEMY : Wysokie prowizje Szeroką reklamę obiektów ( Internet, Własna Gazeta) Pracę w dobrze wyposażonym reprezentacyjnym biurze Niezbędne narzędzia do pracy Możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę : "Wyrażam zgodę się na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn.

29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)."

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku