Pracownik przetwórstwa rybnego
SEKO S.A.
Chojnice, PL
3 d. temu

Zobacz, co zyskujesz pracując w SEKO :

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie z płynnością finansową
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Coroczne podwyżki wynagrodzeń
  • Wynagrodzenie od 2400 zł do 3800 zł brutto
  • Dodatkowo zapewniamy : Talony okolicznościowe

    Pakiet szkoleń

    Kartę zniżkową do sklepu firmowego

    Spotkania integracyjne

    Dofinasowania do karnetów na basen / siłownię

    Kartę SIM z nieograniczonym Internetem do użytku prywatnego

    Obowiązki :

    Przestrzeganie norm jakościowych i założeń produkcyjnych

    Przygotowywanie surowca i dodatków do produkcji

    Pakowanie i zamykanie wyrobu gotowego

    Wymagania :

  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych